Hakkımızda

Kalfa Kiralık Vinç, Türkiye’nin Vinç kiralama sektöründe ki en köklü firmalarından biridir ve 30 yıldır bu sektörde ki hizmet kalitesini korumaktadır.

Amacımız, Her daim sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmektir. Kurulduğumuz günden itibaren deneyimli personellerimiz ile birlikte sizlere bu amaç uğrunda çeşitli hizmetler sağladık ve sağlamaya da devam edeceğiz.

7/24 hizmet veren firmamız, iş sonrasında da aynı şekilde durmaksızın hizmet vermektedir. Hiçbir müşterisini yarı yolda bırakmayan ve işini, hassasiyet ile yapan firmamız, iş güvenliği gibi konularda da oldukça hassastır. Verdiğimiz hizmetlerden sonra müşterilerimizden aldığımız mesajlar, bizi her zaman daha da gururlandırmış ve de işimize daha da sıkı sıkıya sarılmamızı sağlamıştır.

Mobil Vinç Kiralama ihtiyaçları, günümüzde daha da artmıştır. Her sektörün ihtiyacı olan vinçleri sizlere sunan firmamız, bu işi hakkı ile yapabilen Türkiye’nin seçkin vinç kiralama firmalarından biridir. Firmamız, Güvenilirliğini her işinde pekiştirmeyi başarmıştır.

Mobil Vinç Kiralamanın en doğru adresi olan firmamız, vinçlerin bakımlarını ve tamirlerini her zaman, periyodik olarak yaptırdığından dolayı, güvenlik zafiyetine yol açacak hiçbir duruma mahal vermemektedir.

Ankara'nın gelişen sanayi ve inşaat sektörlerine büyük katkılarda bulunan firmamız, Referansları ile siz değerli müşterilerimize de hizmet vermeyi sabırsızlıkla beklemektedir. Pratik ve Kolay çözümlerimiz, projenizin hem hızlanmasını hem de maliyetin düşürülüp, cebinizin rahatlamasını sağlayacaktır.

Bize Ulaşın ve Sektörün En İyi Hizmetlerini Sunan Firmamıza İşlerinizi Devredin..

kurumsal

Referanslarımız